Darujte 2% Lietave

Aktuálne informácie a údaje k darovaniu 2% z daní nájdete na stránke https://hradlietava.sk/darujte-2-hradu/

Združenie na záchranu Lietavského hradu pôsobí v hradnej oblasti už 20 rokov a to hlavne vďaka podpore od súkromných darcov a ostatných donorov.  Aj v roku 2019 sa združenie opätovne uchádza o podporu verejnosti vo forme darovania 2-3% daní za rok 2018. Finančné prostriedky z tohto zdroja pomáhajú združeniu vykonávať prácu na hrade ako aj pre hrad na zmysluplnej kvalitatívnej úrovni.

Náš formulár na poukázanie Vašich percent z daní je možné si stiahnuť TU:

Transparentnosť organizácie a jej výsledky práce je vidieť v areáli hradu Lietava, ktorého vzhľad a bezpečnosť sa neustále mení v prospech hlavne návštevníkov. Čo nového chystá združenie spoločne so zamestnancami v roku 2019 vykonať na hrade Lietava? Aké práce a výskumy nás čakajú?

Plán prác na rok 2019

Plán archeologického výskumu na rok 2019 je možné si pozrieť TU : Archeologický výskum hrad Lietava 2019

Ďalšie pracovné zaujímavosti, ktoré sa plánujú v roku 2019 : https://hradlietava.sk/spustil-sa-projekt-obnovy-hradneho-mostu/

Prezentácia činnosti na hrade Lietava v roku 2018 : https://hradlietava.sk/prezentacia-prac-lietava-2018/

V prípade, že sa rozhodnete venovať svoje 2-3% z daní práve nám, tak nám môžte Vaše vypísané a podpísané tlačivo spolu s potvrdením o zaplatení dane ( potvrdenie o príjmoch Vám vydá Váš zamestnávateľ ) poslať na našu adresu združenia a my za Vás odovzdáme tieto podklady na daňový úrad.

Adresa združenia : Združenie na záchranu Lietavského hradu, Lietava 222, 01318 Lietava

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na Vašu návštevu hradu.

Žiadne komentáre k "Darujte 2% Lietave"


    Chcete pridať komentár?

    Some html is OK