Pridajte sa k nám

Milí priatelia,

blízki aj vzdialení, mladí mysľou či telom, bohatí duchom či peniazmi, veľkí, malí, širokí i bystrozrakí, prosto VY VŠETCI.

ĎAKUJEME, že ste tu s nami.

Aj vďaka Vám sa 🏰 hradný príbeh píše už 2️⃣4️⃣ rokov. Na každom z Vás nám záleží. Každý jeden z Vás nás robí silnejšími.

Či už ste členom nášho Združenia, či chodíte na hrad murovať alebo pomáhať inak, či prispievate finančne alebo materiálne. Ale úplne rovnako aj Vy, ktorí ste na hrade možno ešte ani neboli, ale zavítate občas na našu web stránku, sledujete nás na Facebooku a občas nám dáte like, vyzdieľate náš príspevok, zapojíte sa do diskusie alebo nás len ticho sledujete, držíte nám palce a tešíte sa z toho, čo sa nám podarilo.

Vám všetkým zo 💛 ďakujeme.

Záchrana národnej kultúrnej pamiatky Lietavský hrad je úspešným príbehom. Ale rozhodne nie príbehom bez prekážok a ťažkostí. Prešli sme tŕnistou, kamenistou cestou s mnohými výmoľmi, zákrutami i zaváhaniami. Neraz sme to už chceli vzdať. Zostali sme však a zotrvali. No nie preto, že by sme boli takí silní. Bolo to len vďaka tomu, že sa vždy objavil JEDEN ĎALŠÍ ČLOVEK, ktorý nezištne pridal svoju energiu do vyhasínajúceho plameňa.

My, Juraj Turzo, palatín zemí uhorských, Vás do spolku váženého pozývame na zveľadenie hradu Lietavského.

Všetko na čom v živote záleží, má svoju cenu. A Vy ste tu s nami vždy boli, ochotní kúsok z nej zaplatiť. Na začiatku sme boli len ❗️3❗️ a teraz máme ⭐️desiatky členov (+ hradné 🐐🐐), na hrade sa už vystriedali ⭐️⭐️stovky dobrovoľníkov a povzbudzujú nás ⭐️⭐️⭐️tisíce  fanúšikov. Lietava je pre mnohých srdcovou 💘záležitosťou. 🍀🍀 Nehovoriac o tom, že Lietava pomohla odchovať aj záchrancov ďalších krásnych slovenských hradov.

SPOLU S VAMI SME KOMUNITA priateľov, ktorí píšu históriu.
Priateľov na celý život…

Staňte sa i vy súčasťou príbehu, na ktorom záleží.💛 Pridajte sa k víťaznému tímu.✌️✌️

Staňte sa členom Združenia na záchranu Lietavského hradu so štatútom Sympatizant. Nevyplývajú Vám z toho žiadne povinnosti, ale pre nás to ZNAMENÁ VEĽA. Je to jednoduchý prejav podpory, ktorým nám dáte najavo, že Vám na našej práci záleží a stojíte za nami.

Členstvo so štatútom Sympatizant je vstupnou bránou do Združenia a získate pravidelný prehľad o dianí na hrade. Samozrejme v prípade záujmu sa na aktivitách združenia môžete podieľať aj aktívne, no nie je to nevyhnutné.

Viac o typoch členstva sa dozviete tu.

CHCEM SA STAŤ ČLENOM