Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Valentín na Lietavskom hrade 11.2.2023

27 januára @ 11:00 - 15:00

Vstup zdarma

Srdečne vás všetkých pozývame na našu tradičnú benefičnú akciu ❤️Valentín na Lietavskom hrade – aj pre nezamilovaných❤️. Tento rok sa vidíme už po 15. krát! V sobotu, 11.02.2023 od 11.00 Vás budeme čakať – my – členovia Združenia na záchranu Lietavského hradu.
Nebudú chýbať domáce grilované klobásy, čaj, rum, varené víno, LE-GEN-DÁR-NA TOMBOLA, otvorená expozícia, dobrá nálada, dobrí ľudia… Detaily k akcii budeme priebežne budeme upresňovať. Vstup je zdarma. Občerstvenie na nádvorí hradu bude za dobrovoľný príspevok, ktorý poslúži na opravy hradu Lietava.

👉Ďalšie detaily👈
1) Pomôžte nám s propagáciou akcie a pozvite svojich priateľov a známych.
2) Budeme radi ak si donesiete vlastné hrnčeky a pomôžte nám nevytvárať zbytočný odpad
3) Nezabudnite na turistické paličky, dobré topánky, teplé oblečenie a pitie. Na hrade nás bude veľa, cesta bývai blatistá a šmyklavá, expozícia a bufet budú v niektorých momentoch preplnené a tak sa vám nemusí podariť zohriať hneď.
4) Napečte a prineste koláče. Stalo sa takou milou tradíciou, že mnohí donesieme koláče a ponúkame sa navzájom. Prestretý stôl bude aj tento rok 🙂
5) Psíčkari! Vaši miláčikovia sú aj naši miláčikovia a ste vítaní spolu, ak vaši kamoši znášajú dobre viac ľudí. Zbaľte však prosím náhubky.

Pokiaľ by ste radi našu akciu podporili sponzorsky, napríklad cenami do tomboly, pohostením, či ako mediálny partner, ozvite sa nám. Vďaka.

Podrobnosti

Dátum:
27 januára
Čas:
11:00 - 15:00
Cena:
Vstup zdarma
Udalosť Kategórie:
,

Žiadne komentáre k "Valentín na Lietavskom hrade 11.2.2023"


    Chcete pridať komentár?

    Some html is OK